Wszystko czego szukasz w jednym miejscu

Poznaj wszystkie zalety osiedla Dolna Park

0123456789001234567890Minuty jazdyERA PARK Radomsko
0123456789001234567890Minut jazdyCentrum miasta
0123456789001234567890Minut jazdyMetalurgia
0123456789001234567890Minut jazdyRadomszczańska Strefa Ekonomiczna

Osiedle Dolna Park

Osiedle mieszkaniowe Dolna Park to kompleks trzech nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie dwupiętrowych budynków mieszkalnych, zaprojektowanych z ideą nowoczesnego, wielofunkcyjnego osiedla.

Powierzchnia mieszkań waha się od 26 do 80 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony i funkcjonalny układ. Do każdego z nich przypisana jest duża komórka lokatorska (ponad 5 m2) oraz miejsce parkingowe.

Dolna Park - mieszkania szyte na miarę Twoich oczekiwań. Pragniesz abyśmy zainstalowali klimatyzację, zmodyfikowali rozkład zabudowy, zaaranżowali, wykończyli i wyposażyli Twoje mieszkanie? Napisz do nas, wspólnie zrealizujemy Twoje marzenia.

Osiedle położone jest 2km od centrum Radomska, co zapewnia swobodny dostęp do kultury, sztuki, edukacji, opieki lekarskiej a także rozrywki. Obszar osiedla rozpościera się na 18.000 m2 powierzchni, 7.000 m2 stanowią same tereny zielone.

Wszyscy mieszkańcy Dolna Park mogą swobodnie korzystać z infrastruktury wypoczynkowej przygotowanej na terenie kompleksu. Wśród licznych udogodnień, warto zwrócić szczególną uwagę na sad z drzewami, park ze strefami relaksu, wydzielone obszary do grillowania i integracji.

Dla aktywnych mieszkańców Dolna Park planujemy uruchomić salę fitness, a także zewnętrzną strefę sportową, w skład której wejdą siłownia, a także boisko sportowe. Dolna Park to także wyjątkowa przestrzeń dla aktywnych zawodowo.

Na terenie osiedla stworzony został kameralny Working Hub. Jest to miejsce w którym możesz pracować, uczyć się, korzystać z przyjaznej infrastruktury internetowej dającej dostęp do błyskawicznego transferu danych.

Na terenie lokacji nie zapomnieliśmy o ułatwieniach w codziennym funkcjonowaniu. Wraz z oddawaniem kolejnych etapów inwestycji planujemy przygotowanie wielu miejsc garażowych, oraz myjni samochodowej z zestawem do odkurzania.

Bezpieczeństwo mieszkańców jest dla nas ważne, na terenie osiedla uruchomimy system inteligentnego monitoringu.

Za projekt osiedla mieszkaniowego Dolna Park odpowiedzialny jest doświadczony zespół architektów i projektantów. Ich wspólna praca zaowocowała stworzeniem funkcjonalnych rozwiązań, które bezpośrednio
przekładają się na komfort oddanych do użytku mieszkań.

Dolna Park to nie obietnica, Dolna Park to gwarancja spełnienia Twoich marzeń.
Zamieszkać lub zainwestować? Wybór nigdy nie był tak prosty.
Dolna Park - mieszkania i apartamenty dla wymagających.

Bezpieczeństwo 24/7

O bezpieczeństwo na terenie osiedla Dolna Park dba system inteligentnego monitoringu.

Wypoczynek

Dolna Park to ponad 7.000 m2 terenów zielonych. Na terenie osiedla znajdują się: sad z drzewami, strefy relaksu, a także wydzielone miejsca do integracji.

WorkingHub

Na terenie osiedla stworzony został kameralny Working Hub. Jest to miejsce w którym możesz pracować, uczyć się, korzystać z przyjaznej infrastruktury internetowej dającej dostęp do błyskawicznego transferu danych.

Miejsca garażowe

Na terenie osiedla jest ich naprawdę dużo. Brzmi kusząco? Skontaktuj się z nami i zapytaj o dostępność.

Dla dzieci

Park zabaw, tereny zielone, wielofunkcyjna przestrzeń dla aktywnych - wszystko na terenie osiedla, które rozpościera się na ponad 18.000 m2 powierzchni.

Dla aktywnych fizycznie

Aktywni mieszkańcy Dolna Park znajdą na terenie osiedla salę fitness oraz zewnętrzny kompleks sportowy, w którego skład wejdzie boisko sportowe oraz siłownia.

Udogodnienia

Codzienne życie mieszkańców ułatwią funkcjonalne udogodnienia, które powstaną na terenie osiedla, takie jak: pralnia, suszarnia oraz samoobsługowa myjnia z zestawem do odkurzania.

Usługi dodatkowe

Dolna Park - mieszkania szyte na miarę Twoich marzeń. Pragniesz abyśmy zainstalowali klimatyzację, zmodyfikowali rozkład zabudowy, zaaranżowali, wykończyli i wyposażyli Twoje mieszkanie? Napisz do nas!
Adres biura sprzedaży
Pon-Pt: 9:00-17:00

Zaobserwuj nas:

Lokalizacja Osiedla Dolna Park

Masz pytania dotyczące inwestycji? Chcesz znaleźć atrakcyjne mieszkanie i dowiedzieć się więcej o projekcie, który aktualnie realizujemy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

© EuroNet 2021

Works with AZEXO page builder